Rejuvenace pleti

Neinvazivní botox

Botalinum sérum

Toto sérum si hravě poradí s vráskami, aniž bychom museli používat medicínské složky. Obsahuje botulin, velkou složku „botoxu„. Botulin ampule představuje jednodušší způsob než dermatologické procedury předepsané plastickým chirurgem a může být proveden během kosmetického ošetření u nás ve studiu. Speciální aplikátor roztok nasaje a poté aplikuje speciální aktivní složky mezi vrásky pro zvýšení účinku. Vaše vrásky se vyhladí během několika ošetřeních. Vhodné i na domácí použití.

Objemová textura vyplňující nerovnosti pokožky, se současným pocitem odlehčení vrásek a váčků pod očima, který se při dermotoxinovém ošetření neočekává. Pružnost pokožky a dlouhodobý hydratační účinek současně!!

Botalinum Dermazium krém

Speciální, liftingový krém, který dokonale doplňuje řadu Botalinum. Zejména vhodný i pro oční okolí a lifting drobných vrásek. Určeno k denní aplikaci. Lehké složení, vhodný i pro mastnou nebo smíšenou pleť. Vhodný i pod make-up. Vhodné i na domácí použití

Lifting obličeje

Batoxin Lifting sérum

Batoxin je speciální sérum, které aplikujeme pro dokonalý lifting obličeje. Lze použít i se speciální páskou pro lifting podbradku. Má modelační účinky. Aplikujte zespoda nahoru, 2x denně nebo na noc v kombinaci s Batoxin maskou. Vhodné i na domácí použití.

Batoxin Lift up band

Speciální liftingová páska z textilie pro aplikaci na podbradek. Určeno pro jednorázové použití! Dbejte hygienických zásad. Sérum Batoxin naneste na podbradek a následně aplikujte masku, kterou uchytíte za uši. Lze nosit i na noc, po dobu spánku.  Lze aplikovat již v salónu, nebo až doma.

 

Masky pod PDT Lampu

Dr. PACELEADER – speciální maska pod přístroj PDT – Omega 

Speciální masky pod PDT lampu s dvojitou celulózou a speciální strukturou. Hlavní ingrediencí je vysoký obsah kyseliny hyaluronové , extrakt z grepu, lotosového květu a peptidy. Jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť. Používají se po dobu 20-30 minut. Díky 25 přírodním extraktům jsou vhodné pro perfektní lifting, omlazení, regeneraci po náročnějších procedurách, bělení pigmentových skvrn

Real collagen maska

Přikládací maska se 76% francouzského kolagenu: dokonalý koktejl pro Váš obličej. Maska nádherně voní díky přírodním esencím (Rosa Damascena). Bohatý, výživný a štavnatý koktejl kolagenu, peptidů a přírodních výtažků pro dokonalou pleť – liftingový, bělící a hydratační efekt.

Hydracell Ampule

luxusní filler pro vaši pleť. Nejen pro hluboké vrásky, rýhy, objem, ale také pro dokonalou hydrataci. Efekt srovnatelný s hyaluronovou injekcí, avšak bez jehel, aplikuje se topicky. 

Speciální peptidový patent USC1994, celkem 7 druhů HA, olej z jojoby, rostlinné kmenové buňky.

Maska proti pigmentovým skvrnám

 Účinná aplikace proti nežádoucímu melasma. Mezi účinné složky patří například glutathion, alfa-melight a niacinamidová esence.

Koupit jako dárek

Vyplňte údaje komu chcete dárek věnovat