Lash lifting
& Lash botox

My Lamination®

Přípravek pro natočení přírodních řas či laminaci obočí. Jedná se nový Lash Lifting z kategorie tzv. Laminace. Vyrobený v Itálii s klinicky prověřenou účinností.

Systém My Lamination® získal na mezinárodních soutěžích a konferencích více než 95 ocenění po celém světě, včetně několika ocenění na náročném ruském trhu.

Lash Lifting & Lash Botox™ je revoluční, oblíbená procedura. Jedná se o velmi šetrnou trvalou na řasy, která dokáže jedinečným způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu. Řasy klientky jsou po proceduře okamžitě: – krásně natočené (přirozeně vypadající zakřivení, oproti klasické trvalé) – nabarvené – opticky prodloužené – až o 60% silnější – regenerované – vyživené látkami podporujícími růst řas + úprava obočí voskem a barvení obočí klasickou barvou či hennou:-)

Laminace obočí

ROVNÁNÍ NEPOSEDNÉHO OBOČÍ. Stejně jako je možné natočit řasy, je možné dlouhodobě zkrotit neposedné obočí. – dlouhodobé narovnání neposedného obočí (kudrnaté, špatný směr růstu) – intenzivní regenerace (pro klientky, které potřebují podpořit růst obočí) – zahrnuje i případnou úpravu a barvení obočí klasickou barvou

Koupit jako dárek

Vyplňte údaje komu chcete dárek věnovat