Kosmetické značky

Značky se kterými pracuji

Oligodermie

Francouzskou kosmetiku Oligodermie založil Dr. Jean-Jacques Legrand, který položil základy estetické medicíny. V Paříži otevřel vůbec první kliniku estetické chirurgie na světě. Zároveň se zasloužil o změnu legislativy, aby s pletí bylo zacházeno co nejcitlivěji, přesto s prokazatelnými výsledky. Veškeré přípravky jsou vyvinuty a vyráběny v Paříži. Cílem značky je zdravá a krásná pleť.

Při profesionálním ošetření jsou používány přípravky, které přinášejí okamžitě viditelné výsledky díky nejnovějším technologiím, aniž by byla opomíjena dlouhodobá péče o pleť.

Řada pro domácí péči staví na stabilních základech profesionálních kosmetických přípravků. Veškeré patenty a technologie pocházejí z vlastní laboratoře, což zajišťuje nejvyšší kvalitu.

Ella Baché

Kosmetika Ella Baché se může chlubit více než 80ti lety výzkumu. Byla založena v roce 1936 v Paříži velkou vizionářkou – farmaceutkou Ellou Baché. Ella Baché byla vůbec první žena, která vystudovala farmacii na univerzitě v Budapešti. V době, kdy nebylo ženám zcela přáno studovat, se stala velkou průkopnicí. Francie její vysokoškolský titul nikdy neuznala, a proto se rozhodla své vzdělání zúročit v kosmetickém průmyslu. A tak vznikla přední francouzská profesionální kosmetika, která má za sebou mnohé prvenství: první krém s AHA kyselinami, první depilační pásky, nejlepší diagnostiku pleti na světě i založení oboru kosmetické výživy pleti NUTRIDERMOLOGIE®.

Koupit jako dárek

Vyplňte údaje komu chcete dárek věnovat